Dekoracje ślubne

Taki dzień zdarza się tylko raz... Marzeniem każdej kobiety jest, aby wszystko było idealne, niepowtarzalne – po prostu jak z bajki. Wyjątkowe kompozycje kwiatowe zrobione przez nas staną się wspaniałym tłem dla przepięknej Panny Młodej i tak cudownych wydarzeń.

 

Bukiety i wiązanki ślubne

Tradycja mówi, że osoba przygotowująca bukiet Panny Młodej powinna włożyć w swoją pracę nie tylko umiejętności, ale także całe serce. To wróżba przyszłego dobrobytu i szczęścia. Życząc Państwu Młodym jak najlepiej i chcąc spełnić wszystkie ich oczekiwania tworzymy niepowtarzalne wiązanki i bukiety ślubne, które idealnie wkomponują się w wyjątkowy charakter uroczystości. Z przyjemnością skomponujemy dla Państwa najpiękniejszą wiązankę lub bukiet, dostosowaną do stylistyki całej dekoracji oraz kreacji Panny Młodej. Centrum naszych działań stanowi Kraków.

 

Dekoracja sal ślubnych

Sala ślubna jest wizytówką całej uroczystości weselnej. To w niej mają miejsce wzruszające chwile i szalona zabawa do białego rana. Kwiaty są najefektywniejszym sposobem na spektakularną dekorację sali ślubnej. Dołożymy wszelkich starań, aby dekoracja w naszym wykonaniu podkreśliła niepowtarzalny charakter uroczystości. Stworzymy spójną całość, z której wyłaniać się będzie bardzo elegancki obraz tego wspaniałego dnia.

Nasze wiązanki i bukiety oraz dekorację sal ślubnych tworzymy przede wszystkim na terenie Krakowa i okolic.

O F E R U J E M Y:

  • bukiety i biżuteria ślubna
  • florystykę ślubną (dekoracja sal, kościołów, samochodów, plenerów)
  • kartki okolicznościowe, zaproszenia (ręcznie zdobione, własne projekty)
  • podziękowania dla rodziców

 

Dekoracja sal ślubnychWiązanki ślubneBukiety

 

P R Z E J D Ź  D O  G A L E R I I  >