Flowers & Deco to studio dekoracji oraz pracownia florystyczna stworzona z pasji do rzeczywistego/prawdziwego piękna. Bliskość z przyrodą i szacunek do niej stały się naszą inspiracją i myślą przewodnią. 

"Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.” 
Dante Alighieri  


Pracownia Flowers & Deco powstała aby ułatwić Państwu odnalezienie tego raju w sobie. Żyjemy w ciągłym pędzie, trudno nam znaleźć czas na odpoczynek, tym bardziej na obcowanie z naturą. Coraz rzadziej zwracamy uwagę na zieleń traw, niezwykłą fakturę liści czy bogactwo gatunków kwiatów. Dlatego też założeniem pracowni Flowers & Deco jest zniesienie bariery między rutyną codzienności, stereotypowym postrzeganiem rzeczy a kojącym pięknem przyrody. 

Dzięki otwartości na różne style, trendy, inspiracje, tworzę kompozycje kwiatowe, elementy dekoracyjne oraz upominki trafiające w gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Prace awangardowe, kompozycje nadążające za aktualnymi trendami, klasyczne dekoracje kwiatowe – nie są mi obce. 

Naturalne materiały stały się znakiem rozpoznawczym mojej pracy, a tym samym Pracowni Flowers & Deco. Równie ważne są dla mnie wysokiej jakości produkty, często rzadko spotykane, jak m.in. nietypowe rośliny, susz egzotyczny, masa perłowa, unikatowe naczynia. Wszystko to stanowi o wyjątkowym charakterze moich prac.

Zapraszam do zapoznania się z galerią, gdzie znajdą Państwo przykłady kompozycji kwiatowych w różnym stylu i na każdą uroczystość, ciekawe elementy dekoracyjne, a także upominki i ręcznie robione kartki okolicznościowe.